O nas

Zaczęliśmy od marzenia – sprawić, aby automatyka domowa była prosta i łatwa do użytku dla każdego, ze szczególnym uwzględnieniem funkcjonalności i piękna. To marzenie stało się rzeczywistością. Nazywa się iotty i jest naszym w pełni włoskim projektem.

W iotty tworzymy urządzenia IoT do automatyki domowej zgodnie z filozofią PLUG & PLAY, mając na celu wprowadzenie do każdego domu inteligentnych urządzeń z najwyższej jakości materiałów i o nowoczesnym wzornictwie.

Nasze przedsiębiorstwo powstało w 2017 roku, w wyniku połączenia dwóch włoskich firm. Posiada 3 siedziby, we Włoszech, w Stanach Zjednoczonych oraz wydział przemysłowy w Shenzhen w Chinach, a sprzedaż prowadzona jest w Meksyku, Afryce Południowej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich i Europie. Począwszy od naszego pierwszego urządzenia, inteligentnego włącznika iotty, rodzina ta powiększyła się ostatnio o inteligentny włącznik zasłon i rolet iotty oraz o inteligentne gniazdo iotty, które są już dostępne na rynkach włoskim, francuskim i niemieckim.